bytter navn til
Bedriftskunde? Besøk vår B2B-shop.

Ansatte

Rådgivere bedrift

Anders Rove Anders Rove

Anders Rove

Senior Key Account B2B
anders@infografikk.no
995 56 565

Camilla Berner Camilla Berner

Camilla Berner

Senior Key Account B2B
camilla@infografikk.no
480 97 656

Elin Krumm Elin Krumm

Elin Krumm

Daglig leder | Kristiansand
elin@pippin.no
994 53 830

Flemming Pettersen Flemming Pettersen

Flemming Pettersen

Senior Key Account B2B
flemming@infografikk.no
414 20 282

Fredrik Jonassen Fredrik Jonassen

Fredrik Jonassen

Senior Key Account B2B
fredrik@infografikk.no
900 14 792

Henning Finstad Henning Finstad

Henning Finstad

Senior Key Account B2B
henning@infografikk.no
930 17 606

Terje Fluske Terje Fluske

Terje Fluske

Senior Key Account B2B
terje@infografikk.no
908 34 246

Konsulent

Jan Erik Lindum Jan Erik Lindum

Jan Erik Lindum

Senior Service Konsulent

Morten Hagen Morten Hagen

Morten Hagen

Senior Service Konsulent

Morten Karlsen Morten Karlsen

Morten Karlsen

Senior Service Konsulent

Support & serviceverksted

Johannes Fruseth Johannes Fruseth

Johannes Fruseth

Apple sertifisert tekniker
johannes@infografikk.no

Marius Arnesen Marius Arnesen

Marius Arnesen

Apple sertifisert tekniker & Verkstedsansvarlig Sarpsborg
marius@infografikk.no

Ole Edvard Holt Ole Edvard Holt

Ole Edvard Holt

Apple sertifisert tekniker & Verkstedsansvarlig Kristiansand
ole.e@pippin.no

Rune Klausen Rune Klausen

Rune Klausen

Apple sertifisert tekniker & Support konsulent
rune@infografikk.no

Butikk

Cathrine Smerkerud Cathrine Smerkerud

Cathrine Smerkerud

Butikksjef Sarpsborg
cathrine@infografikk.no

Pål-Simon Lopez-Solberg Pål-Simon Lopez-Solberg

Pål-Simon Lopez-Solberg

Butikksjef Kvadraturen
pal@pippin.o

Logistikk

Erik Skavlan Erik Skavlan

Erik Skavlan

Logistikk-ansvarlig
erik@infografikk.no
902 02 620

Lars Mikael Karlsson Lars Mikael Karlsson

Lars Mikael Karlsson

Logistikk-medarbeider
mikael@infografikk.no
926 20 879

Administrasjon

Anne Grimsrud Anne Grimsrud

Anne Grimsrud

Regnskapsansvarlig
anne@infografikk.no
468 26 838

Christian Andersen Christian Andersen

Christian Andersen

Markedssjef
christian@infografikk.no
995 21 212

Elin Krumm Elin Krumm

Elin Krumm

Daglig leder | Kristiansand
elin@pippin.no
994 53 830

Erik Tobiassen Erik Tobiassen

Erik Tobiassen

Web- og ecommerce-ansvarlig
et@infografikk.no
958 49 844

Ole Petter Løvstad Ole Petter Løvstad

Ole Petter Løvstad

Daglig leder
ole@infografikk.no

Top